Skvělá chuť a lákavý vzhled dělá z HHC gummies alias HHC bonbónů jeden z nejhledanějších konopných produktů na tuzemském trhu. V čem tkví kouzlo těchto želatinových gumídků s vysokým obsahem HHC?

Své nadšence si produkt získal především díky jednoduchému užití a lákavé příchuti. Je naprosto nejjednodušší začlenit HHC bonbóny do každodenní rutiny. Jedná se o HHC produkt, jenž je nabízen v mnoha lahodných příchutích a atraktivních barvách. Pokud i vy uvažujete nad pořízením HHC gummies, jste na správném místě. V tomto článku se podíváme podrobněji na použití, výhody a další užitečné informace.

Co je HHC?

Pro ty, kteří nevědí, co je HHC, tady máme stručnou rekapitulaci. HHC neboli hexahydrokanabinol objevil roku 1944 chemik Rogerem Adamsem. K objevu došlo přidáním jedné molekuly vodíku do delta-9 THC. Tento proces nazýváme hydrogenace a dojde při něm k přeměně THC na HHC. Hydrogenace také značně ovlivňuje vlastnosti výsledného produktu. HHC je více stabilní a odolné vůči termooxidačnímu rozkladu. Hexahydrokanabinol taktéž disponuje dlouhou dobou trvanlivosti a odolnosti vůči UV záření a tepelným vlivům.

HHC je minoritní kanabinoid vyskytující se přirozeně v rostlině konopí, ale doslova v zanedbatelném množství. K získání potřebné dávky HHC se využívá specializované zařízení k nasycení THC atomy vodíku při vysokém tlaku.

Jsou HHC bonbóny legální?

Hexahydrokanabinol je dle platné legislativy ČR zcela legální. Jelikož se však jedná o látku, která je na trhu pouze krátkou chvíli, stává se HHC velmi diskutovanou záležitostí. Jedná se totiž o psychoaktivní kanabinoid. Zákon však aktuálně stanovuje pouze omezenou hranici limitu THC, jejíž maximální výše definuje 1% obsahu hmotnosti.

Kdy užívat HHC gummies?

Konzumujte je ráno pro energii a osvěžení

Pokud chcete z užívání HHC gummies vytěžit co nejvíc, ideálním způsobem je ranní konzumace. Co v takovém případě můžete očekávat? Každý jedinec pociťuje mírně odlišnou reakci, můžete však počítat s tím, že se dostaví jakési klidné a příjemné vzrušení. Vaše kreativní stránka nabere mnohem větší rozměr a naplno se bude ozývat, a to vše bude doprovázet období zbystřené pozornosti. Veškeré tyto projevy nám zajistí neobyčejné a maximálně prožité chvilky ať už při práci, tvorbě, studiu či odpočinku.

  • HHC bonbóny můžete jednoduše konzumovat například s ranní kávou.
  • HHC gummies můžete také přidat do party koktejlů nebo smoothie. K přípravě takového smoothie postačí pár běžných surovin, ke kterým jednoduše přihodíte jeden želatinový bonbón. Výsledek Vás zcela jistě potěší.

Konzumujte večer po náročném dni

Každý z nás občas zažije stresující den a večer tak přemýšlíme, jak tělo i mysl zklidnit. I v tomto případě můžete sáhnout po HHC gummies. Po hektickém dni se snáze uklidníte, odstraníte úzkostné myšlenky a rychleji usnete. Budete se zkrátka cítit svěží a plní energie, odložíte každodenní myšlenky a dostaví se stav euforie.

Konzumujte je, když pociťujete vyšší krevní tlak

Vyšší krevní tlak je velmi rozšířeným zdravotním problémem dnešní doby. Může ho způsobovat rychlé tempo naší společnosti, časté chronické problémy, nedostatek spánku a častý stres, tím vším náš neurologický systém trpí. HHC bonbóny postupně uvolňují naše tělo a tím může upravit krevní tlak, který začne přirozeně klesat.

bonbóny HHC
Bonbóny HHC lze užívat kdykoliv během dne. Rozhodně však určitě ne před jízdou automobilem!

HHC gummies a dávkování

Asi Vás nepotěšíme, ale stejně jak je tomu o ostatních kanabinoidů, i zde bude nejlepší vyzkoušet dávkování, které Vám bude nejlépe vyhovovat. Někomu postačí jeden bonbón denně, a někdo jiný bude konzumovat gummies HHC například každých 6 hodin.

Faktory, které je však důležité zohlednit je věk, váha a tolerance na konopné produkty. Pokud tedy uvažujete nad pořízením tohoto produktu, připravte se, že budete muset podstoupit testování, abyste objevili dávku vhodnou Vám na míru.

U HHC produktů doporučujeme dbát zvýšené opatrnosti, neboť účinky jsou mnohem intenzivnější oproti konopným výrobkům s CBD!

bonbony s HHC
Začínejte vždy s menším množstvím a v případě potřeby postupně přidávejte, stejně tak jako u CBD produktů.

Účinky HHC gummies

Pozitivní účinky HHC gummies

  • Předpokládá se, že HHC může mít protizánětlivé účinky, stejně jako veškeré produkty z konopí. Zařaďte tento produkt do Vašeho každodenního režimu a docílíte tak posílení imunity.
  • Podle dosavadních dohledatelných zdrojů by mělo HHC pomoci se snížením stresu. Jeho účinky jsou takřka srovnatelné s THC. Po požití byste se měli cítit zrelaxováni jak fyzicky, tak psychicky.
  • Uživatelé uvádějí, že zažívají větší uklidnění než s ostatními kmeny konopí. HHC tedy zlepšuje náladu pomocí interakce s Vaším endokanabinoidním systémem.

Možné nežádoucí účinky HHC gummies

Doposud zveřejněné výzkumy potvrdily shodu s ostatními, více známými kanabinoidy. Při konzumaci HHC gummies tedy očekáváme totožné vedlejší účinky jako u THC, a to především v nadměrných dávkách. Některé možné nežádoucí účiny:

  • Zvýšený srdeční tep
  • Malátnost
  • Závratě
  • Úzkosti
  • Zvýšená chuť k jídlu

HHC bonbóny závěrem

HHC je na trhu poměrně nové, ale už nyní můžeme pozorovat spoustu pozitivních účinků na základě recenzí od konzumentů HHC. Pokud uvažujete nad pořízením HHC produktu i Vy, určitě na Vás čeká nevšední zážitek.

Na našem e-shopu si můžete vybrat HHC gummies s různým procentuálním obsahem hexahydrokanabinolu. Doporučit můžeme například naše želatinové HHC bonbóny s příchutí skittles s obsahem 50 mg HHC+150 mg CBN. Každý kus obsahuje 10 mg hexahydrokanabinolu a 30 mg kanabinolu. V balení najdete 5 kusů gumídků vyrobených přímo v ČR! Zkusíte tuto novinku i Vy?

Koupit HHC gummies

Autor článku: Markéta Jánošíková

Zdroje:

https://www.theplaidhorse.com/2023/02/08/discover-the-facts-about-hhc-gummies/

https://jointlybetter.com/magazine/article/what-is-hhc-hexahydrocannabinol

https://qrius.com/hhc-gummies-the-perfect-way-to-enjoy-the-benefits-of-hhc/

https://www.kumarcbd.cz/en/hhc-gummies-30mg/https://www.irish-boxing.com/what-are-hhc-gummies-good-for/?utm_content=cmp-true

Upozornění: Charakter tohoto článku je ryze informativní. Jeho cílem není nabádat ke konzumaci HHC květů nebo jiných druhů konopí. Informace na našem webu slouží výhradně ke vzdělávacím účelům, tzn. nelze je brát jako náhradu diagnózy od lékaře či doporučenou léčbu. Naše stránka neschvaluje, ani jiným způsobem nepodporuje, zneužívání omamných a psychotropních látek.

Recommended Posts